Nabídka práce > Pracovník klientského centra

Pracovník klientského centra

Náplň práce

- řešení telefonických a e-mailových požadavků klientů
- administrace změn smluv
- obchodní podpora distributorů pojišťovny
- telefonické kontaktování klientů dle svěřené databáze
- vyřizování reklamací a zjišťování spokojenosti klientů s jednotlivými službami
- vytváření obchodních nabídek pro klienty
- spolupráce s ostatními kolegy a dalšími útvary pojišťovny v rámci řešení dotazů

Požadavky

- SŠ s maturitou / VŠ
- výborné komunikační schopnosti
- znalost pojišťovnictví velkou výhodou
- samostatnost, pečlivost, systematičnost, odolnost vůči stresům
- efektivní organizace práce
- pozitivní a proklientský přístup k řešení problémů
- uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
- znalost anglického jazyka výhodou
- zkušenost z klientského servisu/ call centra výhodou

Nabízíme

- práci na hlavní pracovní poměr
- prostor pro samostatnou práci
- seberealizaci a možnost profesního rozvoje
- atraktivní práce v centru Prahy
- mladý tvůrčí kolektiv
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days, zaměstnanecké benefity (120 Kč stravenky, firemní akce, vzdělávání, výhodné pojištění).

Další informace

Informace o pozici

  • Maxima pojišťovna
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina, ostatní jazyky výhodou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené, 3 sick days, zaměstnanecké benefity (120 Kč stravenky, firemní akce, vzdělávání, výhodné pojištění).
  • Místo pracoviště: Praha