Nabídka práce > STAVBYVEDOUCÍ, až 38 000 Kč

STAVBYVEDOUCÍ, až 38 000 Kč

Náplň práce

Hledám zkušeného STAVBYVEDOUCÍHO pro ryze českou stavební společnost! Máte chuť na změnu a právě hledáte jiné pracovní uplatnění? Pak mi dejte o sobě vědět.

A vaše náplň práce?
- Zajištění chodu stavby, včetně materiálu a personálu
- Vedení 10-20 lidí
- Řízení činností podle projektové dokumentace
- Vedení SD, včetně adekvátní administrativy
- Efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení
- Reportování směrem k vedení
- Zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě

Požadavky

- SŠ stavební obor
- Práce s projektovou stavební dokumentací
- Orientace na stavebním trhu, cenová politika
- PC uživatelsky (Excel, Word)
- ŘP sk. B
- Výhodou autorizace vodohospodářské a dopravní stavby a znalost RTS programu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - osobní ohodnocení (čtvrtletně) - odměna za hospodářské výsledky - služební auto i k soukromým účelům - flexibilní pracovní doba - stravenky - mobilní telefon, notebook - příspěvek na životní pojištění - HPP na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště: Písek