Nabídka práce > Parlez-vous français?

Parlez-vous français?

Náplň práce

Milujete Francii, francouzské jídlo a kulturu?
Mluvíte francouzsky a mrzí Vás, že možnosti uplatnění francouzštiny jsou v jižních Čechách tak omezené?
Pokud hovoříte i anglicky, mám pro Vás skvělé řešení, díky kterému budete mluvit francouzsky s rodilými mluvčími na denní bázi.
A všechno to z centra krásných Budějovic, nikoli Prahy, či Brna! Ve firmě, která dá šanci i absolventům!

Požadavky

Nezapomeňte jen, že kromě francouzštiny budete potřebovat:

- Komunikativní angličtinu
- Zájem o administrativní práci
- Pečlivost a smysl pro detail
- Dobrou energii a férovost

V našem tymu je skvělá atmosféra. Není to pouhá fráze, myslíme to doopravdy! Chceme, aby to tak zůstalo, a proto u náboru klademe důraz nejen na profesní předpoklady uchazečů.

Zní zajímavě? Ráda řeknu více.
Těším se na Vaše životopisy.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 25000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy a příplatky - Stravenky - Příspěvek na dopravu - 25 dní dovolené - 2 Sick day - Flexibilní pracovní doba - Občasný Home Office - Krásné kanceláře a parkování zdarma
  • Místo pracoviště: České Budějovice