Nabídka práce > kuchař

kuchař

Náplň práce

Příprava jídel (hotovky + minutky) zajištění, zajištění provozu hotelové restaurace od snídaně po večeře. K dispozici bude mít pomocnou sílu, při akcích a víkendovém režimu pomocného kuchaře + další pomocné síly.

Požadavky

Žadatelé musí mít zkušenosti v restauračním, hotelovém nebo kuchyňském provozu. Pracovní pozice je v Horském hotelu Lesná v Krušných horách . V kuchyni se připravují polévky, hotová jídla, minutková jídla, zvěřinová jídla, teplé a studené předkrmy, občerstvení pro rauty, svatby atd. Provoz kuchyně splňuje veškeré požadované parametry EU.

Nabízíme

Týdenní cyklus od středy do úterý, počet pracovních dnů v jednom měsíci je maximálně 16 a 15 dnů má zaměstnanec volno.

Informace o pozici

  • Antonín Herzán
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: není podmínkou
  • Plat: 43.000,- Kč - 51.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: strava zdarma, ubytování zdarma
  • Místo pracoviště: Lesná v Krušných horách