Nabídka práce > STROJNÍ ÚDRŽBA | JIHLAVA

STROJNÍ ÚDRŽBA | JIHLAVA

Náplň práce

Rozšiřujeme výrobní linku a hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozici STROJNÍ ÚDRŽBA!

* volitelný směnný režim: 1 SMĚNA nebo NEPŘETRŽITÝ PROVOZ
* dále volitelné přesčasy a pohotovost ZA PŘÍPLATKY

Chcete práci, která není každý den rutina? Chcete pracovat v non-automotive? Nejste žádný robot a chcete uplatnit své technické dovednosti? Pak nám pošlete svůj životopis.

Strojní údržba / zámečník / seřizovač
- oprava strojního zařízení
- preventivní kontroly zařízení
- odstávky a opravy linek
- příprava náhradních dílů

Požadavky

- vzdělání technického směru
- alespoň krátká praxe na této či obdobné pozici (strojní údržba, seřizovač, zámečník)
- směnný provoz je volitelný: 1 SMĚNA nebo NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy) * náborový příspěvek pro nové zaměstnance * dotované závodní stravování * Sick days * podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje * zaměstnanecké
  • Místo pracoviště: Jihlava