Nabídka práce > BANKOVNÍ SPECIALISTA S AJ

BANKOVNÍ SPECIALISTA S AJ

Náplň práce

- kompletní zpracování zakázek nových strojů vč. vývozních dokumentů
- komunikace se zákazníky a obchodními zástupci
- zpracování a koordinace financování projektů (dokumentární akreditivy, inkasa, bankovní záruky,…)
- spolupráce s bankami a úřady
- koordinace zakázek s oddělením expedice a podpora při celním řízení

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- pokročilá znalost anglického jazyka - každodenní komunikace (slovem i písmen)
- znalost dalšího cizího jazyka výhodou
- velmi dobrá znalost práce na PC, znalost systému SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zaškolení a podporu při nástupu - odbornou a zajímavou práci - moderní, příjemné, tiché a čisté pracovní prostředí - roční odměny - 5 týdnů placené dovolené - placenou dopolední přestávku - dotované stravování ve firemní restauraci - zvýhodněné mob
  • Místo pracoviště: Prostějov