Nabídka práce > Prodejce/Obchodní zástupce

Prodejce/Obchodní zástupce

Náplň práce

Jsi rozený obchodník a máš zkušenosti s technickým produktem?

Hledáme člověka, který nám zajistí poptávkové a nabídkové činnosti v jihočeském a západočeském regionu. Budeš pravidelně navštěvovat zákazníky, zpracovávat návrhy kupních smluv a samozřejmě i vyhledávat nové obchodní příležitosti.

Působení - Ústecký kraj, část Libereckého a část Karlovarský, Mělník a Mladá Boleslav =část středočeského kraje směr na sever
Místo bydliště v této oblasti

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- zkušenosti v oblasti nákladní automobilové dopravy nebo autoprůmyslu velkou výhodou
- pozitivní přístup, orientace na zákazníka, prodejní dovednosti
- ŘP sk. B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Služební auto, notebook, mobil - 5 týdnů dovolené - Pružná pracovní doba - Home Office - Penzijní připojištění - Příspěvek na stravování - česká firma
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem