Nabídka práce > ANALYTIK LOGISTIKY

ANALYTIK LOGISTIKY

Náplň práce

Máš zkušenosti s inventurami ve výrobním závodě? Poradíš si hravě s Excelem, abys odhalil nesrovnalosti ve skladových zásobách? Umíš navrhnout a prosadit taková opatření, aby se minimalizovaly ztráty? Pokud ano, určitě se nám ozvi!

Hledáme ANALYTIKA LOGISTIKY!

Co Tě čeká?

* řízení inventur a zpracování výsledků
* provádění analýz inventurních rozdílů
* navrhování opatření k odstranění a minimalizaci rozdílů
* příprava pracovních postupů a školení pro interní logistiku
* podpora systémových řešení napříč závodem
* aktivní spolupráce s kolegy z ostatních oddělení

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* AJ slovem i písmem
* praxe v automotive min. 2 roky – logistika / sklad / výroba
* pokročilá znalost Excelu - častá práce s tabulkami a jejich analýza
* organizační schopnosti - pro komunikaci s dalšími odděleními a delegování některých úkolů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy - meziroční zvyšování mezd - 5 týdnů dovolení - stravenky - školení a kurzy - flexibilní pracovní doba - PC, telefon
  • Místo pracoviště: Liberec