Nabídka práce > TECHNOLOG| TEPLICE

TECHNOLOG| TEPLICE

Náplň práce

Hledáme kandidáty/ kandidátky na pozici TECHNOLOGA.

Pokud se chcete podílet na rozjezdech nových zahraničních projektů pro technologické stránce, tak máme pro Vás zajímavou příležitost.

- spolupráce v rámci engineeringu a výroby při rozjedu nových projektů
- komunikace s dodavateli technického zařízení
- optimalizace výrobních zařízení
- tvorba návodek k obsluze výrobních zařízení
- spolupráce s oddělením výroby a kvality

Požadavky

Koho na pozici hledáme:

- SŠ/ VŠ technické vzdělání
- zkušenosti na pozici technologa výroby
- zkušenosti z automotive průmyslu
- komunikativní znalost anglického jazyka
- zájem se učit a rozvíjet
- mít zodpovědný přístup k práci
- být aktivním řidičem sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Jazykové a odborné kurzy - 5 týdnů dovolené - Stravenky - Unišeky - Příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Teplice