Nabídka práce > PERSONALISTA S AJ | okr. Žďár nad Sáz. | až 45 000 Kč

PERSONALISTA S AJ | okr. Žďár nad Sáz. | až 45 000 Kč

Náplň práce

Jsi personalista tělem i duší?
Hledáš firmu, která bude tvá srdeční záležitost?
Kde Ti práce bude dávat smysl?

* MEZINÁRODNÍ PROSTŘEDÍ
* HR V ŠIROKÉM SLOVA SMYSLU (od náboru, po rozvoj zaměstnanců, talent management, analýzy, HR marketing ... a co tě napadne - vlastní iniciativě se nebráníme, právě naopak!)
* MOŽNOST SE KARIÉRNĚ A PROFESNĚ ROZVÍJET
* BÝT SOUČÁSTÍ DYNAMICKÉ VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI, JEJÍŽ VIZE TI BUDE DÁVAT SMYSL
* ŽÁDNÉ AUTOMOTIVE !

Taková příležitost na Vysočině není každý den!
Nečekej, právě teď už probíhají první kola pohovorů, ozvi se mi hned!

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* pracovně - právní legislativa
* praxe z oblasti HR (ať už interní, či agenturní)
* Anglický jazyk - bez toho se neobejdeme
* Dynamická, komunikativní osobnost se smyslem pro detail
* Týmový hráč!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Stabilní, mezinárodní prostředí * Možnost se odborně vzdělávat a kariérně se posouvat * Flexibilita - možnost home office * 5 týdnů dovolené * Závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá) * Příspěvek na penzijní připojištění * Dalš
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou