Nabídka práce > MANAŽER MKTG KOM. | AJ + NJ | 100% HOME OFFICE

MANAŽER MKTG KOM. | AJ + NJ | 100% HOME OFFICE

Náplň práce

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST PRO MARKEŤÁKY Z VYSOČINY, ALE NEJENOM!

* 100% možnost Home Officu
* Nebo kancelář v okr. Žďár n. Sázavou

O ČEM ŽE TO BUDE?
* Mezinárodní mktg tým - komunikace uvnitř - směrem k výrobním závodům nejenom v ČR, ale v rámci Evropy
* Marketingová komunikace směrem ven - v rámci ČR - k zákazníkům, veřejnosti
* Nový employee branding pro ČR - pro letošek velký úkol, komunikace s centrálou v zahraničí + lokálními kolegy
* Drobné úkoly jako tvorba dokumentů, handbooků, správa/úprava webových stránek - dodavatelé, komunikace s agenturami
* Spolupráce s oddělením marketingu při tvorbě kampaní a jejich obsahu (plakáty, videa, prezentace, překlady, apod.)
* PR - spolupráce s médii
* Eventy - příprava akcí pro zaměstnance i veřejnost
* Podpora při organizaci významných návštěv závodu
* Krizová komunikace

Požadavky

* SŠ/VŠ - obor marketing vítáme
* PRAXE ROZHODNĚ - nejlépe z mezinárodního prostředí
* Skvělý a přirozený komunikátor
* Mistr českého jazyka s nadáním a citem dát ta správná slova na papír
* Budete komunikovat do našich zahraničních závodů, takže angličtinu ovládáte na profesionální úrovni (přímá nadřízená cizinka)
* Potřebujeme i plynulou němčinu pro komunikaci s kolegy z marketingu (Rakousko)
* Máte velmi dobré prezentační schopnosti, takové to kouzlo osobnosti
* Nechybí Vám otevřenost a kreativní myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 100% HOME OFFICE * HPP nebo možnost spolupráce jako OSVČ * Týden dovolené navíc * Pravidelné finanční bonusy * Cafeteria 800 Kč / měs. * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na dopravu * Mobilní telefon, notebook * Stravenky
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou