Nabídka práce > OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Náplň práce

Máte zkušenosti z technické pozice, například nástrojáře a už vás nebaví být zavřený ve výrobě? Nebo jste zkušený obchodní zástupce pohybující se okolo technického produktu?

Chtěli byste pracovat pro menší firmu, která pracuje pro VIP zákazníky v západních Čechách?

Budete prodávat know-how společnosti, která se nebojí investovat do vývoje a vyrábí špičkové produkty. Se svými zákazníky budete řešit technickou stránku věci a následně realizace zakázek na míru.

Pošlete nám svůj životopis!

Požadavky

- zkušenosti na pozici obchodně-technického zástupce
- znalost technologií obrábění, CNC
- zkušenosti s akvizicemi a přinášení nových obchodů do firmy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * automobil k osobním účelům * bonusový kvartální systém až do 1/2 měsíční mzdy * 4 týdny dovolené * notebook, mobilní telefon * stravenky v hodnotě 137 Kč/den, resp. stravenkový paušál 75 Kč/den, tj. 1500 Kč ntto/měsíc navíc * pravidelné vzdělávání
  • Místo pracoviště: České Budějovice