Nabídka práce > ELEKTRO ÚDRŽBA VE VÝROBĚ | okr. Žďár nad Sázavou

ELEKTRO ÚDRŽBA VE VÝROBĚ | okr. Žďár nad Sázavou

Náplň práce

Hledáme do týmu člověka, který nám pomůže s údržbou strojů / linek v naší moderní výrobě.
Stačí nám absolvent (elektro oborů), který má kratší praxe při škole.
Nepotřebujeme cizí jazyk. Hledáme parťáka, který se práce nebojí!

Půjde o opravy na automatizovaných strojích / strojních linkách.
Řešíme elektrické, mechanické, pneumatické, ale i hydraulické závady!
Dokumentaci / administrativě se tady taky nevyhneme. Ale nebudeme to přehánět.

Požadavky

* SOU/SŠ technického směru - elektro/elektrotechnika apod.
* Praxe - stačí při škole - údržba strojů, elektrika, výroba ...
* Flexibilita - ochota pracovat ve 2 směnách/1x za měsíc držet pohotovost
* Zkušenost s odstraňováním elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických závad výhodou!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Stabilní výrobní společnost na Vysočině * 5 týdnů dovolené * Závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá) * Příspěvek na penzijní připojištění * Další zaměstnanecké benefity * Možnost se odborně vzdělávat a kariérně se posouvat
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou