Nabídka práce > VÝVOJÁŘ/KA/DEVELOPER C#

VÝVOJÁŘ/KA/DEVELOPER C#

Náplň práce

Baví tě programování a nemáš angličtinu? Nevadí, u nás jí ani nepotřebuješ. Jediné co potřebuješ je vzít své zkušenosti v prostředí .NET a přidat se k nám !!!

Právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici DEVELOPER C#.

Pracovní náplň:
- návrh a vývoj webového nemocničního informačního systému
- podílení se na tvorbě architektury nadnárodního SW

Požadavky

- zkušenosti s návrhem architektury a práce v Angular 2+ (t.č. verze 9)
- znalost TypeScript podmínkou
- zkušenosti s .NET Framework (C#)
- základní znalost SQL
- zkušenosti s vývojem pro server side webové aplikace – ASP.NET, WebAPI
- silné analytické dovednosti
- schopnost práce v týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek (po absolvování zkušební doby) - pružná pracovní doba - nepracujete v „Open Space“ !!! - roční prémie - 5 dny sick days - 5 týdnů dovolené - penzijní připojištění - stravenky - poukazy na sportovní aktivity - kurz anglického ja
  • Místo pracoviště: Ostrava