Nabídka práce > PROVOZNÍ ŘEDITEL, velkoobchod

PROVOZNÍ ŘEDITEL, velkoobchod

Náplň práce

Potřebujeme zkušeného Provozního Ředitele do společnosti zaměřené na velkoobchodní prodej a distribuci průmyslového zboží.

Na této pozici budete mít mimo jiné na starosti:
- personální agendu společnosti s cca 50 zaměstnanci
- zabezpečení nemovitostí firmy a jejich provozu
- zajištění a údržbu technického zabezpečení nutného pro provoz (např. vozový park),
- legislativní nároky obchodovaného zboží (certifikace a shody)
- finanční kompetence z pohledu řízení pracovního kapitálu (objednaného zboží, velikosti zásob aj).
- spolupráci s účetním oddělením
- reporting majiteli firmy

Požadavky

Abyste u nás uspěli potřebujete:

- předchozí praxi z obdobné vedoucí pozici (velkoobchod)
- zkušenost s vedením podřízených (cca 50 zaměstnanců)
- odolnost vůči stresu
- přirozená autorita a manažerské dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy - služební auto k soukromým účelům - notebook - mobil - stravenky
  • Místo pracoviště: České Budějovice