Nabídka práce > VEDOUCÍ LOGISTIKY A NÁKUPU

VEDOUCÍ LOGISTIKY A NÁKUPU

Náplň práce

- materiálové zabezpečení výroby
- hodnocení dodavatelů, projednávání obsahu smluv, vyjednávání z hlediska ceny
- příprava reportů
- zajištění dílů v požadované kvalitě i kvantitě a s ohledem na jejich cenu
- zodpovědnost za oblast logistiky v rámci společnosti

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání
- pokročilá znalost anglického jazyka
- dobrá znalost práce na PC (Excel, Outlook)
- podmínkou je praxe v nákupu materiálu, služeb, technického nákupu a orientace v logistice

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pružná pracovní doba - vzdělávací programy - příspěvek na individuální jazykové vzdělávání - 5 týdnů dovolené - volnočasové aktivity a firemní akce - měsíční prémie a po zapracování 3 roční bonusy
  • Místo pracoviště: Šumperk