Nabídka práce > SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO ELEKTRO TECHNIKY

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO ELEKTRO TECHNIKY

Náplň práce

Zavádí se nové výrobní technologie a Vy můžete být u toho. Chcete být součástí rozjezdu nových projektů, kde se setkáte s moderními automatickými linkami a dostanete možnost pracovně růst. Pokud máte již zkušenosti na pozici ELEKTROTECHNIKA/MECHANIKA? Tak se ozvěte.

Budete mít na starosti:

- pravidelné opravy a preventivní údržbu
- opravy neočekávaných poruch v provozu
- zabezpečení provozu strojů a zařízení
- školení zaměstnanců v oblasti údržby
- kontrolu údržby a řešení případných nedostatků

Požadavky

- SŠ elektrotechnického směru
- praxi s údržbou strojů
- vyhlášku 50/6
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu bez víkendů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - 1200 Kč výrobní bonus - jazykové a odborné vzdělávání - příspěvek na dojíždění 3 kč/km - dotované stravování - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Rokycany