Nabídka práce > Vedoucí oddělení kvality

Vedoucí oddělení kvality

Náplň práce

Máte zkušenosti z oddělení kvality? Znáte výrobní normy a předpisy a nebojíte se vedení menšího týmu lidí? Do společnosti mimo automotive hledáme VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ KVALITY.

Náplň práce:
* Zodpovědnost za chod oddělení
* Vedení menšího týmu pracovníků
* Komunikace s dodavateli i zákazníky, řešení reklamací
* Zodpovědnost za dodržení kontrolních postupů a plánu kontrol (dle platných norem i požadavku zákazníků)

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického směru
* Alespoň 3 roky praxe v oddělení kvality
* Zkušenost s vedením týmu
* Znalost výrobních norem a předpisů
* Znalost problematiky vstupní, mezioperační a výstupní kontroly
* Řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Finanční bonusy * Mobilní tarif (i pro rodinné příslušníky) * Závodní stravování * Školení a kurzy * Sportovní a další firemní akce
  • Místo pracoviště: Liberec