Nabídka práce > ÚDRŽBA ELEKTRO/STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ

ÚDRŽBA ELEKTRO/STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ

Náplň práce

Pokud hledáte práci, která bude DOBŘE ZAPLACENÁ, s 13. platem, 25. dny dovolené, s čistým pracovním prostředím, mohla by vás zajímat pozice ELEKTRO ÚDRŽBÁŘE, který rozumí i elektru.

Náplň práce
- strojní údržba (vakuové lisy, CNC centra, výrobní linky)
- údržba výrobního provozu (drobné opravy, výměna náhradních dílů apod.)
- místo výkonu: ZLÍN

Požadavky

- SOU nebo SŠ technického směru (ideálně)
- znalosti v oblasti elektro vítány
- zkušenosti s údržbou strojů min. 1 rok

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * 25 DNÍ DOVOLENÉ NAVÍC * 30 - 35% měsíční prémie za pracovní výkon * docházkový bonus (500,- Kč formou Flexi Pass) * příplatek za práci o víkendu 60% * stravenky nebo firemní jídelna
  • Místo pracoviště: Zlín