Nabídka práce > DISPEČER / DISPONENT PŘEPRAVY

DISPEČER / DISPONENT PŘEPRAVY

Náplň práce

Máš praxi v logistice, ideálně na dispečingu? Jsi komunikativní a organizační typ? Zajistíš přepravu nákladu dle zadání, naplánuješ trasu a domluvíš termíny s řidiči? Baví Tě i práce s PC a interními systémy, kam zadáš zakázku? Potom pošli své CV na pozici:

Co Tě čeká:

- plánování a organizování přeprav
- optimalizace tras
- vyřizování objednávek a jejich zadávání do systému
- komunikace se zákazníky, řidiči, dopravci

Požadavky

- jakékoliv zkušenosti v logistice - ideálně dispečing, přeprava
- dobré komunikační dovednosti
- organizační schopnosti
- znalosti AJ nebo NJ vítány

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravenky - bonus na dovolenou a Vánoce - jazykové kurzy - profesní školení (MS Office, interní systém) - mobilní telefon i k soukromým účelům - standardní dovolená
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav