Nabídka práce > TECHNICKÁ PODPORA PRO ZÁKAZNÍKY

TECHNICKÁ PODPORA PRO ZÁKAZNÍKY

Náplň práce

Hledáme prozákaznicky orientovaného kandidáta s velmi dobrou úrovní angličtiny, praxí v komunikaci se zákazníky a technickým backgroundem.
Hledáme posilu na pozici TECHNICKÁ PODPORA PRO ZÁKAZNÍKY.

Náplní práce bude:
* denní komunikace v anglickém jazyce se zahraničními klienty
* řešení technických problémů, poradenství a návrhy dalších postupů
* práce v Excelu
* komunikace napříč jednotlivými výrobními odděleními

Požadavky

* vzdělání technického směru velkou výhodou
* min. 2 roky zkušenosti v oblati zákaznického servisu
* výborná znalost anglického jazyka
* technický background
* velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
* prozákaznický přístup
* výborná znalost Excel

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 33000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * měsíční prémie * příplatek na závodní stravování * pružná pracovní doba * sportovní aktivity hrazené firmou * dovolená navíc
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek