Nabídka práce > Operátor pro ADVICS Manufacturing Písek

Operátor pro ADVICS Manufacturing Písek

Náplň práce

Průměrný čistý výdělek 116 - 122 Kč/hod.
Staňte se členem týmu našeho partnera, jež se specializuje na výrobu brzdových součástí do automobilů.
Jedná se o stabilní a trvalou práci s možností přestupu do kmenového stavu.

Budete se podílet na montáži brzdových součástí - konkrétně se jedná o brzdové třmeny.

Požadavky

* Postačí Vám základní vzdělání, případně uvítáme SOU.
* Spolehlivost, manuální zručnost.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Základní mzdu 19.000 / 20.100 Kč.
* Měsíční variabilní složku mzdy až 20 % základní mzdy.
* Příplatek za noční směnu 10 %.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky samozřejmostí.
* Dovolenou 20 dní/rok.
* Stravenky v hodnotě 50 Kč.
* Možnost ubytování s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování až 1.500 Kč/měsíc.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a správu bankovního účtu zdarma.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, ubytování s příspěvkem
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Čížovská 456, 397 01 Písek