Nabídka práce > Poradce v oblasti pojištění a finančních produktů

Poradce v oblasti pojištění a finančních produktů

Náplň práce

O čem je práce u mě?:

- Budeš s odbornou péčí nastavovat ideální pojistné podmínky pro klienty
- Budeš posytovat kvalitní servis našim klientům
- Budeš sestavovat pojistné pláný a následně je s klientem realizovat
- Budeš pracovat v moderní kanceláři
- Získáš pracovní zkušenosti, které jsou neocenitelné
- Nastartuješ svojí kariéru i naplníš svojí peněženku
- Pracovní dobu dle vlastního nastavení díky Výhradní smlouvě o obchodním zastoupení to vše třeba i během studia VŠ

Požadavky

Očekávám:

- Min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ/VOŠ vzdělání výhodou
- Komunikativnost a empatii
- Reprezentativní vystupování
- Pro klientský přístup
- Odpovědnost
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Co za to?:

- Individuální systém zaškolení, díky kterému se stanete odborníkem žádaným na trhu práce
- Práci můžete vykonávat na plný i částečný úvazek, částečně z home office, je možné současně studovat VŠ
- Osobní i kariérní růst
- Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
- Přátelský kolektiv a „rodinná atmosféra“
- Zázemí ředitelství a podpora vedení i kolegů
- Možnost neomezených provizních výdělků
- V průměru si můžete vydělat 40 tis.Kč měsíčně v prvním roce a ti nejlepší si mohou vydělávat od 50 tis. Kč a výš.

Další informace

Ráda se s Vámi seznámím třeba nad kávou a popovídáme si podrobněji o možnostech spolupráce - zašlete mi Váš životopis/kontaktní údaje.

Informace o pozici

  • Generali Česká Pojišťovna
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40000-90000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Generali Česká Pojišťovna