Nabídka práce > SPECIALISTA BOZP A PO | AŽ 55 000 KČ

SPECIALISTA BOZP A PO | AŽ 55 000 KČ

Náplň práce

Do dynamicky se vyvýjející výrobní společnosti hledáme člověka na pozici SPECIALISTA BOZP A PO.

Co u nás budete dělat:
- Poskytovat podporu stávajícímu systému a aktivně se zapojovat do implementace legislativních a dalších změn v oblasti BOZP a PO.
- Realizovat preventivní kontroly BOZP a PO ve výrobě.
- Budete školit zaměstnance v oblasti BOZP a PO.
- Pravidelně aktualizovat dokumentaci.
- Samozřejmostí je i spolupráce s kolegy z ostatních oddělení.
- Budete se také podílet na nových projektech a iniciativách v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Pokud se v těchto řádcích vidíte, budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis!

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- AJ na komunikativní úrovni
- Platné OZO zkoušky
- Zkušenosti z obdobné pozice
- MS Office (reporty, prezentace, atd.)
- Samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Plně hrazené závodní stravování - Multisport karta - Příspěvek na penzijní pojištění - Bonusy a odměny dle hospodářského výsledku - Zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • Místo pracoviště: České Budějovice