Nabídka práce > Finanční konzultant

Finanční konzultant

Náplň práce

Co Tě čeká

· kalkulace nabídek pro klienty

· příprava hypotečních úvěrů

· vedení detailní evidence případů a klientů (CRM)

· hlášení pojistných událostí

· komunikace s klienty (ne však prodej produktů)

Požadavky

Co se od Tebe očekává

· min. SŠ vzdělání s maturitou

· umět dobře pracovat s počítačem

· výborné organizační dovednosti

· jsi komunikativní a milý člověk

· důraz na detail, protože právě detail odlišuje dobrou službu od té skvělé

Nabízíme

Co můžeme nabídnout

· čistá mzda 25 000 Kč, po zapracování přidání podílu na obratu firmy ve výši 4-8 tis. Kč

· příspěvek na penzijko

· 1x týdně možnost pracovat z domova (po zapracování)

· flexibilní pracovní doba

· moderní prostředí s přátelskými kolegy

· vynikající vzdělání ve financích

· dlouhodobě rosteme a Ty můžeš s námi

Hledáme někoho, kdo je spolehlivý, pečlivý a komunikativní. Určitě oceníš různorodost práce i postupnou možnost seberealizace. Pokud máš zájem o tuto pozici, pošli nám životopis a případně i krátký motivační dopis.

Další informace

O nás

Do mladého kolektivu finančně poradenské kanceláře v Českých budějovicích hledáme nového člena týmu na pozici finančního konzultanta. Jsme společnost, která na finančním trhu zastupuje klienty. Díky více než dvacetileté zkušenosti v oboru vybíráme z nabídky produktů to nejlepší, co finanční instituce, působící na českém trhu, nabízejí.

S našimi klienty individuálně řešíme jejich konkrétní požadavky a potřeby s cílem zajistit značnou finanční úsporu, účelnou ochranu klienta, efektivní tvorbu kapitálu a správné financování bydlení. Součástí naší práce je také průběžná péče o klienty zahrnující komunikaci s různými institucemi, doložení požadovaných dokumentů a aktualizace portfolia.

V kanceláři Tě rádi vše naučíme a vzájemně se podpoříme při zvládání jednotlivých projektů

Informace o pozici

  • Michal Havel
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží