Nabídka práce > SiZEER, DEPUTY STORE MANAGER - ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO

SiZEER, DEPUTY STORE MANAGER - ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO

Náplň práce

Zabezpečit chod prodejny, pomáhat plánovat a realizovat prodejní plány, supervize asistentů prodeje a pomoc při trénincích nových zaměstnanců, poskytovat zákaznický servis podle standartů společnosti

Požadavky

Jsi zodpovědný/á a kominikativní, máš organizační schopnosti a umíš efektivně plánovat, ovládáš alespoň základy anglického jazyka, máš rád práci s lidmi, umíš ocenit stabilitu v práci a chceš pracovat se známými značkami, zkušenost na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme

Slevové poukazy na produkty, práce s profesionálním týmem, osobní rozvoj a možnost kariérního růstu ve stabilní společnosti

Informace o pozici

  • SIZEER - MARKETING INVESTMENT GROUP CZECH S. R. O.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Při splnění cílů - bonus k výplatě, slevové poukazy na produkty, při odpracování 3 let nárok na 25 dní dovolené
  • Vhodné pro: Absolventy, zkušené na obdobné pozici
  • Místo pracoviště: OC Forum, Soukenné náměstí 2a/669, Liberec