Nabídka práce > Referentka cestovní kanceláře

Referentka cestovní kanceláře

Náplň práce

Rezervace a prodej provizních a vlastních autokarových zájezdů, samostatných letenek, hotelů, parkování na letišti a pojištění. Komunikace se zákazníky osobně i telefonicky, vytváření nabídek klientům, práce v rezervačních systémech provizních prodejců.

Požadavky

Min. SŠ vzdělání s maturitou, praxe v cestovním ruchu vítána. Uživatelská znalost práce na PC (MS office), AJ výhodou. Pozitivní myšlení, orientace na klienta, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, kreativitu, komunikativnost, základy účetnictví.

Nabízíme

Zajímavou práci v příjemném kolektivu.
Možnost zkrácené pracovní doby (dle dohody).

Další informace

Místo práce: Tábor
Termín nástupu: květen 2023 (dle dohody)
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: dtour@dtour.cz

Informace o pozici

  • D - TOUR, s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - výhodou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty VOŠ a VŠ
  • Místo pracoviště: Tábor