Nabídka práce > zahradník, kameník, pomocník...

zahradník, kameník, pomocník...

Náplň práce

Hledám všestranného parťáka na zajímavou a kreativní práci. Výsadba rostlin, budování skalek, kamenných zdí, opracování dřeva, výstavba pergol, teras, palisád, koupacích jezírek, biotopů a mnoho dalšího. Zkrátka se zabývám budováním zajímavých zahrad do posledního puntíku. Nejvíce zakázek máme v Jižních Čechách, občas i jinde po republice. Pro představu o tom co děláme prosím mrkněte na www.zahradysekal.cz Pro informace bližší info. prosím volejte 723 029 019. Děkuji

Požadavky

Fyzická zdatnost, ochota pracovat v nepřízni počasí, živnostenský list a řidičský průkaz B.

Další informace

na tel 723 029 019

Informace o pozici

  • Roman Sekal
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 240-340Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: pro pracovitého člověka, který už má zkušenosti s prací venku (zahradnictví, lesnictví, zemědělství, stavebnictví…..).
  • Místo pracoviště: Bechyně