Nabídka práce > Technolog mlékárenské výroby

Technolog mlékárenské výroby

Náplň práce

Jsme malá rodinná farma a celý nádoj co denně nadojíme zpracujeme v mlékárně. Denně zpracováváme 1200l na široké portfolio výrobků. Mlékárnu jsme letos zvětšili a chceme zpracovávat 3000l denně. Hledáme proto někoho kdo by vedl technologii výroby, konkrétně od začátku přípravu plynového generátoru páry, průtokového pasterizátoru, odstřeďování mléka, napouštění mléka pro jednotlivé výrobky, vedení výroby a zrání sýrů, měření hodnot mléka na vstupu a výstupu, plánování výroby, vedení a rozdělování práce zaměstnanců, vedení kontrola hygieny provozu, tvorba výstupů z výroby.

Požadavky

požadujeme samostatnost, časovou flexibilitu, kladný vztah k mlékařině a technologiím, čistý trestní rejstřík

Nabízíme

nabízíme zázemí rodinné firmy, osobní přístup, zvýhodněné stravování, základní mzda 30-40 tis dle schopností a výsledku

Informace o pozici

  • Farma Struhy s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství, Kvalita a kontrola jakosti, Manuální a dělnické profese, Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30-40 tis, ve zkušební době dle zkušeností a schopností
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: osobní přístup, zvýhodněnné stravování, příspěvek na cestu
  • Vhodné pro: kohokoli se zkušenostmi nebo vzděláním v oboru
  • Místo pracoviště: Struhy 39