Nabídka práce > Učitel autoškoly

Učitel autoškoly

Náplň práce

Hledáme nové kolegy na pozici učitele autoškoly pro praktický i teoretický výcvik do našeho týmu.
Jsme autoškola se zcela novým přístupem. Náš pracovní tým se skládá z trpělivých, zkušených a kvalifikovaných učitelů, kteří Vás naučí řídit motorové vozidlo, včetně pravidel silničního provozu a dovedou Vás k úspěšnému absolvování závěrečné zkoušky.

PRIMAAUTOŠKOLA vznikla na základě spolupráce učitelů autoškoly, kteří své zkušenosti v oboru využívají k výuce na vysoké profesionální úrovni, při přátelském a individuálním přístupu k zákazníkovi, s využitím aktuálních informací v oblasti bezpečnosti silničního provozu.

Velký důraz klademe na individuální přístup k jednotlivým žákům a jejich požadavkům. Cílem naší autoškoly je připravit absolventa nejen pro zdárné zvládnutí zkoušek, ale především pro následnou dobrou a bezpečnou jízdu v silničním provozu.

Požadavky

Pracovní pozice na DPP nebo ŽL.
Učitelský průkaz minimálně sk. B.
Časová flexibilita.
Individuální přístup ke každému žadateli.
Chuť učit se novým věcem.

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba dle možností učitele.
Firemní vůz.
Pravidelné školení a proškolení.
Finanční odměna 150,-/vyučovací hodina (45 minut).
Přátelský tým profesionálů ochotný pomoci.

Další informace

Zasílejte, prosím, Vaše životopisy a motivační dopisy nebo nás přímo kontaktujte na tel. 774733726, 774733721 nebo emailu info@primaautoskola.cz.

Pozice je vhodná jak pro absolventy, důchodce i rodiče na mateřské dovolené.

Informace o pozici

  • PRIMAAUTOŠKOLA s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Služební automobil, flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: České Budějovice