Nabídka práce > Pracovnice/ pracovnice v keramické dílně

Pracovnice/ pracovnice v keramické dílně

Náplň práce

Nabídka volného pracovního místa
SPOLEK SLUNEČNICE 1. máje 74, 385 01 Vimperk
hledá zaměstnance/zaměstnankyni na pracovní pozici:
pracovnice/pracovník v keramické dílně
Termín nástupu: ihned
Nástupní plat: 130,- Kč/hod
Úvazek: 30 hodin týdně
Podmínka: Invalidní důchod
Pracovní doba: v rozmezí od 7.00 hod do 15.30 hod
Podmínka: kreativita, loajálnost, týmová práce
Očekáváme:
- nadšený přístup k práci
- kreativitu při práci
- schopnost týmové práce s respektem k ostatním členům týmu

V případě zájmu pošlete životopis na mail: spolek.slunecnice@seznam.cz
popř. nás kontaktujte na telefon: 606 610 585, 774 966 533

Požadavky

Kreativnost a týmová práce

Informace o pozici

  • Spolek Slunečnice
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 130,- Kč na hodinu
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: invalidní důchodce
  • Místo pracoviště: Vimperk - Vimperk II