Nabídka práce > Lektor počítačových kurzů

Lektor počítačových kurzů

Náplň práce

Skupinové kurzy
Výuka probíhá od po - pá v dopoledních hodinách od 8.00 - 14.00 hod.
Jedná se o skupinu 7 - 10 účastníků

Individuální výuka
Výuka probíhá na základě požadavku klienta (hodina, den, probíraná látka)

Jedná se především o výuku MS Word, MS Excel, Outlook, MS PowerPoint, Tvorba webových stránek
V případě znalostí dalších programů je znalost vítána
Výuka probíhá hlavně Českých Budějovicích
Vhodné i pro maminky na MD
Dále i pro seniory, kteří mají zkušenosti s pedagogickou činností

Požadavky

Pokročilé znalosti v oblasti MS Office
Zkušenosti s výukou menších skupin
Výuka převážně v dopoledních hodinách, u individuální výuky je to dle požadavků klienta
Komunikativnost, spolehlivost
Příjemné vystupování

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí
Možnost dlouhodobé spolupráce
Smlouva dohoda o provedení práce nebo na ŽL

Informace o pozici

  • Jintes CB s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: bez jazyků
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Absolventy, maminky na MD nebo po MD, seniory
  • Místo pracoviště: U Výstaviště 1429, České Budějovice