Nabídka práce > Zastupující ředitelka/ředitel (zástup za MD)

Zastupující ředitelka/ředitel (zástup za MD)

Náplň práce

Administrativa spojená s vedením školy
Komunikace s vyučujícími a studenty
Jednání se zdravotnickými zařízeními a dalšími institucemi
Výhodou orientace v problematice školství a zdravotnictví

Požadavky

Vysokoškolské vzdělání pedagogického nebo zdravotnického směru, výhodou obojí
Praxe s vedením školy, pedagogické dovednosti
Kreativita, spolehlivost, ochota učit se novému
Příjemné vystupování (komunikace se studenty)
Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel)
Řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Nabízíme

Smlouva na HPP, po ukončení zástupu za MD po vzájemné dohodě možnost jiné pracovní pozice na HPP
Příjemné pracovní prostředí
Možnost dlouhodobé spolupráce

Informace o pozici

  • Vyšší odborná škola zdravotnická Bílá vločka s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: bez jazyků
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Lannova třída 1595/29a, České Budějovice, 370 01