Nabídka práce > DENNÍ RECEPČNÍ HOTELU

DENNÍ RECEPČNÍ HOTELU

Náplň práce

Do 4 hvězdičkového Hotelu Freud na Ostravici přijmeme Denní Recepční. Nástup ihned.
Pracovní doba krátký a dlouhý týden, pouze denní směny. Uchazeč musí splňovat tyto podmínky:
Příjemné vystupování a nutnost skvělé komunikace. Obsluha PC - programy Word, Excel. Minimálně znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
Náplň práce: správa rezervačních systémů, práce v programu Agnis, odpovídání na emaily, komunikace s hosty telefonicky i osobně, obsluha sauny, vydávání sportovního vybavení v letní sezóně, občasná příprava snídaní pro hotelové hosty.
Motivační dopis a životopis zašlete na email: simona.cimmer@hotelfreud.cz

Požadavky

Uchazeč musí splňovat tyto podmínky:
Schopnost pečlivě vést agendu recepce, pracovitost a ochotu učit se

Nabízíme

Skvělou práci ve čtyřhvězdičkovém hotelu v srdci Beskyd, personální stravu, krásné prostředí, skvělé pracovní zázemí.
Možnost začlenit se do týmu, který dosahuje dlouhodobě skvělých výsledků, perspektivu dobrého zaměstnání.
Možnost dalších benefitů : firemní akce, cestování
Při tomto zaměstnání budeš mít dostatek volného času (půl měsíce v práci a půl měsíce volno)

Informace o pozici

  • Hotel FREUD s. r. o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 25 000 - 30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravování personální, cestování
  • Vhodné pro: absolventy, mladé lidi, lidi co rádi komunikují a chtějí se učit
  • Místo pracoviště: Ostravice