Nabídka práce > Tazatel - snadný přivýdělek

Tazatel - snadný přivýdělek

Náplň práce

Staň se tazatelem a získej finanční odměnu.

Chceš mít možnost odpovídat na otázky týkající se života v Českých Budějovicích a okolí a ještě za to získat finanční odměnu?

Je-li ti víc než 15 let a máš pravidelný přístup k internetu?

Registruj se do našeho online panelu: https://panel.inboox.cz/, kromě toho není třeba vůbec nic řešit.

Za samotnou registraci a pak za každý vyplněný dotazník získáváš odměnu. Za vyplnění dotazníku na 10-15 minut 50 až 200 Kč.

Pokud navíc doporučíš někoho, kdo se rovněž registruje a splňuje podmínky pobytu v ČB a okolí, můžeš si vydělat i další peníze navíc.

Požadavky

Požadavky
Věk 15+ a trvalý pobyt v ČR. Tazateli se mohou stát lidé z celé ČR.

Nabízíme

pravidelnou možnost spolupráce a jednoduchý přivýdělek z domova

Informace o pozici

  • Inboox CZ
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: volná pracovní doba
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: kdekoliv