Nabídka práce > administrativní pracovník/pracovnice v oblasti servis při realizaci zakázek

administrativní pracovník/pracovnice v oblasti servis při realizaci zakázek

Náplň práce

zajišťování servisu při realizace zakázek
- zajištění ubytování pro zaměstnance v dané lokalitě
- zajištění půjčení strojů a techniky
- evidence objednávek
- evidence nářadí
- evidence, vedení agendy vozového parku a úkony s ním související ( zajištění STK, nákup pneu apod.)

Požadavky

Vlastní iniciativu a proaktivitu.
Zodpovědný přístup.
Velmi dobrá znalost programu office, řidičský průkaz skupiny B
Ochotu učit se nové věci

Nabízíme

Příjemné a přátelské pracovní prostředí.
Prostor pro seberealizaci a další profesní a osobní rozvoj.
Nástup dle domluvy.
Flexibilní pracovní doba

Další informace

průvodní dopis zasílejte na pickova@vvaj.cz a tel 602425261

Informace o pozici

  • VV&J s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy, matky s dětmi
  • Místo pracoviště: Týn nad Vltavou