Nabídka práce > Údržbář - strojník - rolbař

Údržbář - strojník - rolbař

Náplň práce

HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR

hledá nového člena týmu na pracovní pozici: "Údržbář - strojník - rolbař"

Požadavky: Manuální zručnost, samostatnost, základní uživatelskou znalost PC, schopnost učit se novým dovednostem, pečlivost, vlastní iniciativa, časová flexibilita a zodpovědnost
Výhodou: Zkušenosti z technických oborů. Pozitivní vztah ke sportu a dobrá komunikace s lidmi.

Nabízíme:
Jedná se o různorodou práci, kde hlavní činností bude úprava ledové plochy, servisní práce na technologii a jiných zařízeních pravidelné údržby.
Nevyžadujeme praxi! Projdeš školením. Vyžadujeme pozitivní přístup a nadšení.
Nástup možný ihned.

Nabízíme

- nenáročná práce
- nepravidelná pracovní doba
- práce v příjemném prostředí
- měsíční bonus k výplatě až 4.000,- Kč

Pošli nám svůj životopis!

Informace o pozici

  • AKTIVA MANAGEMENT, s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: České Budějovice