Nabídka práce > Přípravář zakázek v online železářství (start-up), brigáda a možnost i HPP

Přípravář zakázek v online železářství (start-up), brigáda a možnost i HPP

Náplň práce

Rádi byste posílili vaše svaly ? Nebojíte se těžších břemen? Máte rádi mladý příjemný kolektiv?
Pak hledáme Vás!
Na celoroční brigádu do rychle rostoucího eshopu Obchodprodilnu.cz hledáme šikovné a pracovité brigádníky/ce (věk 16+), kteří rádi přijmou výzvu práce v našem eshopu - budete balit zakázky, vychystávat zboží z regálů, zaskladňovat zboží do regálů.
Vhodné pro studenty nebo jako přivýdělek k zaměstnání. Ideální pracovní směna 8 - 15hod. Všem brigádníkům nabízíme možnost práci si prohlédnout v rámci tzv. Dne otevřených dveří.

V případě Vašeho zájmu o tuto brigádu/HPP pošlete Váš životopis na email kariera@obchodprodilnu.cz.

Požadavky

- min. ZŠ vzdělání
- dochvilnost
- pečlivost
- pracovitost
- znalost základního sortimentu výhodou (spojovací materiál, šroubovina, kotevní technika, plotové systémy apod.)
- časová flexibilita ( minimálně 4 hod./1 směna po-pá)
- ŘP výhodou

Nabízíme

- ohodnocení v rozmezí 100-130 korun za hodinu, možnost dlouhodobé spolupráce nebo i HPP
- flexibilní pracovní doba
- směny dle domluvy – pouze od pondělí do pátku (ráno, odpoledne -v rozmezí od 6- 17h)
- příjemný mladý pracovní kolektiv
- káva zdarma a slevy na sortiment
- stabilní brigáda po celý rok
- ideální brigáda při SŠ/VŠ

Další informace

Informace o pozici

  • Ferospoj s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty, jako přivýdělek zaměstnání
  • Místo pracoviště: České Budějovice