Nabídka práce > Hledáme zámečníka, tesaře, truhláře.

Hledáme zámečníka, tesaře, truhláře.

Náplň práce

Aktuálně hledáme 2 nesmírně šikovné a sympatické lidi na pozice zámečník + tesař / truhlář, kteří by nám pomáhali s realizací nejrůznějších projektů na kterých zrovna pracujeme.
Nezřídka se jedná o propojování dřeva, kovu s lákavým přesahem do umění. Spolupracujeme totiž např. s projekty www.scoolpt.com, www.bayaya.cz nebo www.kupsiposed.cz. A občas se i stane, že za realizacemi vyrážíme po celé ČR. Občasná práce na cestách by pro vás tudíž neměla být překážkou. Tak snad se vám nedělá v autě špatně.

Požadavky

V případě, že by vás zaujala pozice ZÁMEČNÍK
- bylo by dobré zvládat zámečnické práce a svařování CO2, MMA, popřípadě TIG
- zkušenosti v řezáním a vrtáním by měly být bohaté
- pečlivost a samostatnost je skvělá věc
- manuální zručnost, bez té to nepůjde
- oceníme ochotu pracovat i se dřevem (nejen proto, že hezky voní/ ale je to jeden z našich oblíbených materiálů)

Pro případ, že se vidíte na pozici TESAŘ / TRUHLÁŘ
- na této pozici budete připravovat dřevostavby na hale
- stavby ze dřeva, železa, výroba konstrukcí, kompletace staveb, chatky, posedy, maringotky…
- ochota práce se železem (protože čím univerzálnější budete..)

Nabízíme

O čem by to celé bylo?
Jedná se o práci v menším kolektivu 3-4 lidé, pod vedením zkušeného kapitána Martina.
Martin vyznává šikovnost do nejrůznějších směrů a oblastí. Umí neskutečně čarovat se dřevem i kovem. Oceňuje kvalitně odvedenou práci do detailu a má pozitivní přístup a pohled na spoustu věcí. Bude na vás dohlížet a dělat maximum, aby vámi vynaložené úsilí šlo tím správným směrem. Fungovat to příliš nebude v případě, když mu poztrácíte půjčené bity na louce. Ale když mu vrátíte půjčený metr! Hodně času strávíte v hale v Českých Budějovicích, především vás čeká zámečničina a další montážní práce.

Informace o pozici

  • Martin Jiříček
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 180 - 200 kč/ hod
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: práce v přírodě (příležitostně instalace), odměny za dobře odvedenou práci/ realizaci
  • Místo pracoviště: E. Rošického, České Budějovice