Nabídka práce > Pracovník na práce zednické/ sádrokartonářské/ fasádnické/ obkladačské

Pracovník na práce zednické/ sádrokartonářské/ fasádnické/ obkladačské

Náplň práce

Jsme stavební firma působící na trhu již od r.1994 se sídlem ve Velešíně, zaměřujeme se na výstavbu a rekonstrukce budov, rodinných domů a bytů, průmyslových a zemědělských staveb, zpevněné plochy, ploty atd., a do svého týmu hledáme nové pracovníky na práce zednické/ sádrokartonářské/ fasádnické/ obkladačské.

Požadavky

Co požadujeme:
- praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou
- spolehlivost
- chuť pracovat a učit se
- zdravotní způsobilost

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:
- zázemí stabilní stavební společnosti
- práci na HPP
- pracovní dobu od 7:00-15:30hod, víkendy volné
- stabilní práci po celý rok
- zajištění dopravy
- příspěvek na stravné

Informace o pozici

  • Stavební firma Bína, spol. s r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25.000-30.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Velešín