Nabídka práce > Produkční – produktový manažer/ka

Produkční – produktový manažer/ka

Náplň práce

Hledáme posilu k dokončení unikátního měřícího zařízení. Jsme malá stabilní firma z Českých Budějovic. Nemáme dress code, píchačky ani závodní jídelnu, zato máme nadšení a odvahu realizovat nápady. Specializujeme se na telekomunikace a senzoriku.

Realizace zadaných úkolů potřebných k uvedení výrobku na trh. Spolupráce na odladění předprodukčních prototypů a nastavení procesů malosériové výroby. Příprava podkladů pro marketingové zpracování projektu.

Požadavky

Chuť do práce, samostatnost, organizační schopnosti, odvahu. Maturita, AJ nebo NJ – aktivní komunikace slovem i písmem. Aktivní ŘP Sk. B. Ovládání MS-Office. Alespoň elementární manuální zručnost a obecný rozhled. Nadšení vzdělávat sebe i nás.

Nabízíme

Práci. Možnost HPP.
nástup 25-30tis + prémie za splněné „úkoly“ až do násobků měsíčního platu.
podporu vzdělávání
volnou pracovní dobu
firemní benefity
vhodné pro absolventy

Informace o pozici

  • Smotech s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ – aktivní komunikace slovem i písmem
  • Plat: 25000-30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: prémie za splněné „úkoly“ až do násobků měsíčního platu
  • Místo pracoviště: České Budějovice