Nabídka práce > SKLADNÍK / ŘIDIČ VZV (až 24.000 Kč!!!)

SKLADNÍK / ŘIDIČ VZV (až 24.000 Kč!!!)

Náplň práce

- tvým úkolem bude manipulace s materiálem v rámci závodu – převoz zboží mezi jednotlivými částmi
výrobní haly, dodávka materiálu na pracoviště výrobních operátorů
- zároveň budeš mít na starost přípravu zboží k expedici přímo k zákazníkovi
- tvým denním chlebem bude naskladňování a vyskladňování příslušného materiálu a produktů

Požadavky

- min. 1 rok praxe ve skladu - nepožadujeme však platný průkaz VZV
- základní znalost práce na PC
- pracovitost, zodpovědnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- výhodou je: praxe ve výrobní společnosti, platný průkaz VZV

Nabízíme

- NÁSTUP IHNED
- dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
- 21.000 - 24.000 Kč/měsíc
- stravenky
- moderní pracovní prostředí
- stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

Informace o pozici

  • PersCom s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nerozhoduje
  • Požadované jazyky: Nepožadujeme
  • Plat: 21 000 - 24 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 dní dovolené navíc (celkem tedy 25 dní dovolené ročně), stravenky, osobní ohodnocení, Free WiFi koutek, celofiremní akce, náborový příspěvek
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem