Nabídka práce > Obchodní konzultant

Obchodní konzultant

Náplň práce

tvorba vlastního klientského kmene (smluvně garantujeme každému spolupracovníkovi)
sestavování finančních plánů
komunikace s partnerskými institucemi
zprostředkování finančních produktů

Požadavky

střední vzdělání zakončené min. maturitní zkouškou
ochota vzdělávat se
nebát se komunikace

Nabízíme

nadstandardní odměňovací systém (s progresivní tendencí)
kariérní růst s možností tvorby vlastního týmu
následné odměny za již obsloužené klienty
podporu při tvorbě vlastní osobní značky
přípravu na zkoušky požadované Českou národní bankou
možnost zapojit se do rozvoje společnosti
možnost individuálně se přizpůsobit potřebám každého zájemce

Informace o pozici

  • Domácnost v plusu
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: zvýhodněný telefonní tarif, zázemí kanceláře, nadstandardní slevy u partnerských institucí, garance vlastnictví klientského kmene
  • Vhodné pro: studenty vysokých škol se zaměřením na finance
  • Místo pracoviště: Jihočeský kraj