Nabídka práce > Asistent/ka insolvenčního správce

Asistent/ka insolvenčního správce

Náplň práce

Kancelář insolvenčního správce v Táboře přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici asistent/ka. Náplní práce je především organizace chodu kanceláře, administrativní podpora, příprava dokumentů a komunikace s dlužníky, soudy a úřady.

Znalosti a zkušenosti v oboru jsou výhodou, nikoli podmínkou. Vše Vás rádi naučíme.

Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.

Své životopisy zasílejte na e-mail: lukas@vlasany.cz

Požadavky

• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
• ochotu učit se novým věcem
• spolehlivost
• samostatnost
• znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme

• zajímavou a pestrou práci
• zázemí kanceláře přímo v centru Tábora
• plný pracovní úvazek pravidelně 8 hod/denně
• mzda dohodou
• možný nástup ihned

Informace o pozici

  • Ing. Lukáš Vlašaný
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tábor