Nabídka práce > Pomocná v kuchyni – úklid

Pomocná v kuchyni – úklid

Náplň práce

Hledáme na pozici pomocné v kuchyni a denní úklid soukromé rezidence paní nebo pána z okolí. Požadujeme pomocné práce v kuchyni / více na dotaz /a dále nutný úklid společných prostor, toalet, restaurace včetně přípravy a úklidu apartmánů pro naše hosty. Veškeré prostředky pro práci nabídneme na místě včetně strojů na úklid a prostředků na úklid.

Požadavky

Požadujeme svědomitost, pracovitost, pružnost, bezúhonnost.

Nabízíme

Nabízíme 120,- za hodinu práce + personální stravu a 0,5l nealko nápoje a práci na brigádu nebo na dohodu.

Další informace

Vaše nabídky zasílejte na email pohadkovausedlostlovetin@gmail.com nebo volejte na mobil 608 979 686, v případě že se nedovoláte prosíme sms.

Informace o pozici

  • Martin Tmej
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120 / Hod.
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Nová Včelnice / Lovětín 17