Nabídka práce > Nabídka brigády / práce v účetní firmě

Nabídka brigády / práce v účetní firmě

Náplň práce

Třídění dokladů, zaúčtování přijatých a vydaných faktur, atd..
Zpracování účetnictví popř. daňové evidence přidělených klientů

Požadavky

• Min.SŠ vzdělání ekonomického zaměření
• Znalost podvojného účetnictví
• Uživatelská znalost MS Office (Excel)
• Spolehlivost, samostatnost, pečlivost chuť učit se novým věcem
• Výhodou znalost účetního sw Pohoda

Nabízíme

• Dlouhodobou spolupráci na DPP
• Volnou pracovní dobu dle dohody
• Možnost získat nové znalosti a dovednosti nejen z účetního světa
• K základní odměně jsou standardně připočítávány prémie
• Přátelský mladý kolektiv

Další informace

Jsme společnost poskytující služby v oblasti externího zpracování mezd a účetnictví a do svého týmu nyní hledáme Asistenta/ku účetního oddělení, kolegu či kolegyni, která/ý nám pomůže s účtováním přijatých a vydaných faktur a související administrativou.

Informace o pozici

  • SHARP solution s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 120 - 200Kč / h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Ke mzdě jsou připočítávány prémie
  • Vhodné pro: absolventy + ostatní
  • Místo pracoviště: Rudolfovská tř. 117/53