Nabídka práce > Učitel/ka AJ, NJ

Učitel/ka AJ, NJ

Náplň práce

Učitel/ka anglického jazyka
Učitel/ka německého jazyka

Požadavky

Pro školní rok 2019/2020 hledáme do pedagogického týmu kvalifikovaného učitele následující aprobace:
vyučující anglického a/nebo německého jazyka

Chceme nalézt schopného, ochotného i milého pedagoga, který chápe středoškoláky a chce je učit i učivo, které se oni učit nechtějí :-)

Výhodou jsou osvědčení typu:
Hodnotitel ústní maturitní zkoušky – AJ, NJ (Cermat)
Hodnotitel ústní maturitní zkoušky pro žáky s PUP – AJ, NJ (Cermat)
Zadavatel společné části maturitních zkoušek (Cermat)

Nabízíme

Nabízíme práci v relativně mladém kolektivu, pestrou pracovní náplň, možnost seberealizace a jiné zajímavé aktivity, které zjistíte na našem webu i FB.

www.stredniskola.cz

Další informace

Těšíme se na životopisy nejlépe i s fotografií, nás si můžete prohlédnout na www.stredniskola.cz

Kontakt: Mgr. K. Cikánová 607 708 058
e-mail: stredniskola@stredniskola.cz

Informace o pozici

  • Střední škola informatiky a právních studií, o. p. s.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: angličtina, němčina
  • Plat: dle platových tabulek
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Stravenky
  • Vhodné pro: Zkrácený úvazek - převážně dopolední hodiny, vhodné i pro studenty daných oborů pedagogických fakult, pro učitele/učitelky s malými dětmi, flexibilita a ochota ze strany vedení je zaručena.