Nabídka práce > Potravinářství - Manažer kvality

Potravinářství - Manažer kvality

Náplň práce

- Vyhodnocování a zajištění kvality výrobků

- Jednání se zákazníky, řešení reklamací a následné zavedení nápravných opatření

- HACCP, IFS – aktualizace směrnic, školení zaměstnanců, příprava auditů

- Vývoj nových výrobků, sledování nových trendů a metod v dané oblasti

- Vytváření a kontrola produktových specifikací

- Vytváření legislativních textů na etikety CZ / EU

Požadavky

- SŚ/ VŠ vzdělání - technologie potravin nebo příbuzný obor

- Praxi v oboru min. 3 roky podmínkou

- Znalost HACCP principů a IFC požadavků (nebo BRC, ISO

- Komunikativní znalost AJ / NJ výhodou

- Znalost MS Office (zejména MS Excel)

- Komunikační schopnosti, týmový hráč

- Samostatnost, spolehlivost

- ŘP B, občasné služební cesty do zahraničí

Nabízíme

- Zázemí stabilní výrobní společnosti

- Motivační systém ohodnocení

- Odborné zaškolení

- Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy

- 5 týdnů dovolené

- Balíček benefitů a další

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Management, Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek