Nabídka práce > Manažer kvality

Manažer kvality

Náplň práce

- řízení systému kvality, implementace IATF
- zabezpečení interní kvality výrobků pro automobilový průmysl
- vedení oddělení kvality a interní laboratoře
- řešení reklamací a komunikace se zákazníky a dodavateli surovin
- zpracovávání technické dokumentace

Požadavky

- komunikativní typ , zkušenosti s jednání se zákazníky
- aktivní znalost angličtiny - písemná i hovorová
- znalost norem ISO 9001,14001,IATF 16949 a praxe v automobilovém průmysle vítaná
- znalost nástrojů kvality v automotive

Nabízíme

perspektivní a stabilní práci v mezinárodní společnosti
příjemnou pracovní atmosféru a férové jednání
dynamickou práci v automotive sektoru
možnost osobního růstu a dalšího vzdělávaní
týden dovolené navíc
jídelní kupony v hodnotě 90,- CZK
příspěvky do PF
cestování
kulturní firemní akce

Další informace

Mezinárodní výrobní společnost, která dodává kufrové, podlahové a jiné koberce pro automobilový průmysl (OPEL, AUDI, VW, SUZUKI, KIA, ŠKODA, MERCEDES, RENAULT, NISSAN a pod.) a také netkané textilie pro stavební průmysl. Společnost má pobočky v Španělsku (mateřská firma), v Maroku a Mexiku. V ČR má 32 zaměstnanců a působí od roku 2005. Dodáváme do ČR i zahraničí. Jsme second tear supplier. Pracujeme podle norem pro automobilový průmysl.

Informace o pozici

  • Pont, Aurell y Armengol CZ s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: anglický aktivně
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: telefon, příspěvky do PF, jídelní kupony za 90,-CZK, týden dovolené navíc, vstupenky na kulturní akce, příjemná pracovní atmosféra a vztahy na pracovisšti
  • Místo pracoviště: Planá nad Lužnicí, okres Tábor