Nabídka práce > KALKULANT MONTÁŽÍ rozpočtář

KALKULANT MONTÁŽÍ rozpočtář

Náplň práce

- Příprava a sestavování cenových nabídek
- Kontrola a kompletace cenových rozpočtů
- Budování vztahů a kultivace vztahů se subdodavateli

Požadavky

- Odpovídající vzdělání – technický směr
- Bydliště v dojezdnosti od Hradce Králové výhodou
- Znalost AJ alespoň na úrovni práce s pomocí překladače
- Prokazatelná praxe na obdobné pozici podmínkou
- Týmový duch – máme docela prima partu

Nabízíme

- Být „u toho“, když vznikají velké věci
- Příležitost sdílet svůj pracovní čas s aktivními kolegy a kolegyněmi, pro které je práce zábavou i výzvou
- Zaškolení i průběžné vzdělávání zaměřené i na osobnostní růst
- Dotované stravné – teplý oběd každý den za pár korun
- Finanční ohodnocení, které potěší Tebe i Tvou peněženku

Další informace

"Násobilku musíš znát, i kdybych Tě vzbudila o půlnoci!"
"Pětkrát pět je devět, kdo bručí je medvěd!"
"Kalkulačka, guma, tužka, počítám si jako hruška!"
Už Tě matika neděsí jako kdysi? Umíš zjistit, kolik kolínek a rozboček potřebuješ na potrubí?
Tak pojď zjistit, jak to v práci funguje s námi ?

Informace o pozici

  • Gentle job s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Aj mírně pokročilá
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hradec Králové